İTALYANCA EĞİTİMLERİMİZ

ONLINE İTALYANCA DERSLERİMİZ BAŞLADI!

İtalyanca eğitimi almak istiyorsanız, daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilir ya da EĞİTİM TALEP FORMU'nu bize iletebilirsiniz.
İtalyanca eğitimi almaya karar verdiğinizde, öncelikle Türk ve İtalyan eğitmenlerimiz arasından sizin için en uygun olan öğretmenimizi size yönlendiriyoruz. Öğretmeninizle öncelikle tanışıyor, aklınızdaki tüm soruları kendisiyle ve danışmanımızla paylaşıyor ve bu görüşmeden sonra eğitiminizle ilgili kararınızı veriyorsunuz. Eğitiminiz devam ettiği sürece, çalışmalarınızı düzenli olarak takip ediyor ve böylece tüm öneri ve görüşlerinizi de değerlendirerek sizin için en verimli eğitim sürecini sağlıyoruz.

İtalyanca, Türkiye’de önemi artmakta olan yabancı dillerden biridir. Özellikle tekstil, tasarım,  bankacılık gibi alanlarda İtalyancaya duyulan ihtiyaç son yıllarda artmıştır.

İtalya’yla iş bağlantıları olan şirketler için de çalışanların İtalyanca biliyor olması önemlidir.

İtalyanca ile Türkçe arasında benzerlik olması bu dili öğrenmeyi kolaylaştırmaktadır, bazı kurallara bağlı olarak İtalyanca yazıldığı gibi okunur ve okunduğu gibi yazılır.

Diğer dillerle kıyaslayınca İtalyancayı ön plana çıkaran bir özelliği de oldukça melodik bir dil olmasıdır. İtalyanca’da tonlamalar çok dikkat çeker, soru sormak için vurgular kullanılır, Türkçedeki –mı –mi soru eklerinin İtalyancada karşılığı yoktur, bu şekilde soru cümlesi kurmak için konuşurken vurgulama değiştirilir. İtalyanca’nın bir başka özelliği de artikeller konusudur, her ismin dişi ya da eril bir cinsi vardır. Bu ayrım yeni öğrenenlere başta zor bile görünse de, kelimeler öğrenilirken artikelleriyle birlikte öğrenildiği için karışıklık yaşanmaz.

İtalyanca konuşmaya başlamak için özel ders ile yaklaşık elli saatlik bir çalışmaya ihtiyacınız vardır, bu süre sonunda kendinizi anlatır seviyeye gelmeniz mümkündür.

Önemli olan kaliteli ve dil öğretme kabiliyeti yüksek olan bir öğretmenle çalışmaktır. 

Türk ve İtalyan öğretmenler ile İtalyanca özel ders çalışmalarımız İstanbul'un her bölgesinde!