ONLINE/BİREBİR/GRUP ALMANCA DERSLERİ

Almanca eğitimi almaya karar verdiğinizde, sizin için en verimli olacak seçeneğe eğitim danışmanımızla yapacağınız görüşmeden sonra karar verebilirsiniz. Size özel teklifimizi ücretsiz deneme dersinden sonra almak için bizi arayabilir ya da EĞİTİM TALEP FORMU'nu bize iletebilirsiniz.

NELER YAPIYORUZ?

*Öncelikle eğitmenlerimiz arasından sizin için en uygun olan öğretmenimizi size yönlendiriyoruz.

*Öğretmeninizle ister online ister yüz yüze olarak tanışıyor, ücretsiz bir deneme dersi yapıyorsunuz. Aklınızdaki tüm soruları kendisiyle ve danışmanımızla paylaşıyor ve bu görüşmeden sonra eğitiminizle ilgili kararınızı veriyorsunuz. 

*Ders programını size uygun yere, gün  ve saatlere, istek ve ihtiyacınıza göre düzenleyebiliyorsunuz.

Örneğin haftada 1 gün 1 saat ya da 2 gün 1 buçuk saat şeklinde bir program yapabilirsiniz. 

*Eğitiminiz devam ettiği sürece, çalışmalarınızı düzenli olarak takip ediyor ve böylece tüm öneri ve görüşlerinizi de değerlendirerek sizin için en verimli eğitim sürecini sağlıyoruz. 

BİREBİR DERS Mİ GRUP DERSİ Mİ?

Dilerseniz birebir derslerle Almanca öğrenebilir, mevcut dil seviyenizi geliştirebilir ya da grup derslerine katılarak 3-4 kişiden ve sizin seviyenizdeki öğrencilerden oluşan online grup derslerine katılabilirsiniz. Her ikisi için de ücretsiz bir deneme dersinden sonra karar verebilirsiniz. 

ÖĞRETMENLERİMİZ

Online Almanca dersi ve birebir özel Almanca ders veren öğretmenlerimizin tamamı alanlarında uzman, deneyimli ve profesyonel öğretmenlerdir. Derse başlamadan önce birkaç öğretmenle tanışabilir, kararınızı sonra verebilirsiniz.

ÜCRETLER

Ders ücretleri eğitim süresine, haftalık ders saatine, dersin yapılacağı yere göre değişmektedir. 

Size özel teklifimizi ücretsiz deneme dersinden sonra almak için bizi arayabilir ya da EĞİTİM TALEP FORMU'nu bize iletebilirsiniz.

NEDEN ALMANCA?

Dil yapısı olarak baktığımızda Almanca Hint-Avrupa dil ailesindendir. İspanyolca ve İtalyancada olduğu gibi Almanca'da da eril ve dişil kavramları vardır. Her bir isim cinsine göre başına artikel alır, bu durum bazı öğrencilere başta zor görünse de kelimeler artikelleriyle birlikte öğrenildiği için aslında zor bir konu değildir. Almancayı eğer ikinci dil olarak öğreniyorsanız, aynı dil ailesinden başka yabancı dil biliyor olmanız (İngilizce, İtalyanca gibi)bir avantajdır.

Yaklaşık kırk ülkede ve 120 milyon tarafından konuşulan Almanca Türkiye’deki önemli yabancı dillerden biridir. Türkiye’de çok sayıda Alman şirketi olması bu şirket çalışanlarının Almanca bilmesini gerekli kılmıştır.

Almanca eğitim alanında önemli yer tutar, Türkiye’de çok sayıda ilköğretim okulu, lise ve üniversitelerde de Almanca ilk yabancı dil olarak öğretilmektedir.

Türkiye ve Almanya ile kişisel bağlar da fazladır. Almanya en fazla Türk’ün yaşadığı yabancı ülkedir.  Artık Almanya’ya yerleşecek kişiler  için aile birleşimi sınavını  (Start A1 dil yeterlilik sınavı) geçme şartı aranmaktadır. Bu nedenle de son zamanlarda Almanca özel ders alanların sayısında artış olmuştur.

 Almanya Avrupa’daki en önemli ülkelerden biri olduğu için, Almancanın iletişim dili olarak önemi de gün geçtikçe artmaktadır.