İSPANYOLCA EĞİTİMLERİMİZ

ONLINE İSPANYOLCA DERSLERİMİZ BAŞLADI!

İspanyolca eğitimi almak istiyorsanız, daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilir ya da EĞİTİM TALEP FORMU'nu bize iletebilirsiniz.
İspanyolca özel ders almaya karar verdiğinizde, öncelikle Türk ve İspanyol öğretmenlerimiz arasından sizin için en uygun olan öğretmenimizi size yönlendiriyoruz. Öğretmeninizle öncelikle tanışıyor, aklınızdaki tüm soruları kendisiyle ve danışmanımızla paylaşıyor ve bu görüşmeden sonra eğitiminizle ilgili kararınızı veriyorsunuz. Eğitiminiz devam ettiği sürece, çalışmalarınızı düzenli olarak takip ediyor ve böylece tüm öneri ve görüşlerinizi de değerlendirerek sizin için en verimli eğitim sürecini sağlıyoruz.

İspanyolca dünya çapında İngilizce ve Çinceden sonra en çok konuşulan dildir. İspanya’da ve Latin Amerika’da  yaklaşık 650 milyon kişi İspanyolca konuşur. Amerika Birleşik Devletleri’nde de İngilizce’den sonra en çok konuşulan dildir, bazı eyaletlerde neredeyse İngilizce kadar yaygındır

İspanyolca’da ülkeler arası aksan farkları vardır ama bu fark anlaşmayı etkileyecek düzeyde değildir.

İspanyolca’nın dil yapısına bakacak olursak, kelimeler dişil (femenino) ve eril (masculino) olarak ikiye ayrılır. Dişil kelimelerin başına la, eril kelimelerin başına ise el eki gelir. Genellikle a ile biten kelimeler dişil, o ile bitenler erildir. Fiiller genellikle her bir zaman çekimine göre değişir.

İspanyolca Türkiye’de son yıllarda popüler bir yabancı dil haline gelmiştir.   Hem İspanya’yla olan iş bağlantılarının artması hem de Latin kültürünün dünya üzerindeki etkisiyle İspanyolca Türkiye’de de önemli bir kültür ve ticaret dili haline gelmiştir

İspanyolca Türkiye’de artık bazı ilköğretim okullarında ikinci yabancı dil olarak öğretilmektedir.

Üniversitelerde de seçmeli ders olarak öğrenilebilir.

İspanyolca öğrenmek için diğer alternatifse özel derstir. Türk, İspanyol ya da Latin Amerikalı öğretmenlerden öğrenilebilir, önemli olan öğretme kabiliyeti yüksek bir öğretmenle çalışmaktır. Yaklaşık yüz saat eğitim sonunda günlük konuşmaları yapacak kadar bilgiye sahip olunur.

Türk ve İspanyol öğretmenler ile İspanyolca özel ders çalışmalarımız İstanbul'un her bölgesinde!