FRANSIZCA EĞİTİMLERİMİZ

ONLINE FRANSIZCA DERSLERİMİZ BAŞLADI!

Fransızca eğitimi almak istiyorsanız, daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilir ya da EĞİTİM TALEP FORMU'nu bize iletebilirsiniz.
Fransızca eğitimi almaya karar verdiğinizde, öncelikle Türk ve Fransız eğitmenlerimiz arasından sizin için en uygun olan öğretmenimizi size yönlendiriyoruz. Öğretmeninizle öncelikle tanışıyor, aklınızdaki tüm soruları kendisiyle ve danışmanımızla paylaşıyor ve bu görüşmeden sonra eğitiminizle ilgili kararınızı veriyorsunuz. Eğitiminiz devam ettiği sürece, çalışmalarınızı düzenli olarak takip ediyor ve böylece tüm öneri ve görüşlerinizi de değerlendirerek sizin için en verimli eğitim sürecini sağlıyoruz. 

Fransızca dünyada yaklaşık 200 milyon kişi tarafından konuşulan bir dildir. Fransa’dan başka, Belçika, Kanada, İsviçre, Lüksemburg ve Afrika’da konuşulur.

Fransızca Hint-Avrupa dil ailesinden olup, Türkiye’de de son yıllarda popüler yabancı dillerden biri haline gelmiştir.

Diplomaside ellili yıllara kadar Fransızca uluslararası iletişim diliydi, günümüzde de bu etki birçok dilde Fransızca kelimelerin bulunmasından anlaşılmaktadır.

Fransızca internette İngilizce’den sonra en çok kullanılan dildir. Moda, sanat, edebiyat, mimari, tarih, hukuk gibi konularda da oldukça geçerli bir dildir. Tabii bunda oldukça geniş bir coğrafyada kullanılıyor olması da etkilidir.

Türkiye’de Fransızca eğitim veren çok sayıda okulun var olması ve Fransız ortaklı şirketlerde çalışan kişilerin ihtiyaçları da Fransızca öğrenmek isteyen kişi sayısında artışa neden olmuştur.

Fransa çok sayıda turistin de  ziyaret ettiği bir ülkedir, eğer turist olarak da gidiyorsanız İngilizce’nin yanı sıra Fransızca da konuşuyor olmanız sizin için avantaj olacaktır.