YETİŞKİNLER İÇİN YABANCI DİL EĞİTİMLERİ

Yabancı dil öğrenmek için ihtiyacınız olan tek şey: Yabancı dil öğrenmek isteğiniz! Zaman ve yer sorununu sizin için ortadan kaldırarak kendi yerinizde, istediğiniz gün ve saatlerde eğitim almanızı sağlıyoruz.

Sekiz yıllık tecrübemiz ile, alanında uzman ve profesyonel Türk ve yabancı eğitmenlerimizle yürüttüğümüz birebir yabancı dil eğitimlerimiz ile bugüne kadar çok sayıda kişi bizimle hedeflerine ulaştı.

Öğretmenlerimizin tamamı yetişkinlerle özel derslerde deneyimli, alanlarında uzman, iletişim becerisi güçlü öğretmenlerdir.

Dersler sizin belirlediğiniz gün ve saatlerde, sizin istediğiniz yerde, evinizde ya da ofisinizde, amacınıza yönelik özel olarak hazırlanan programlarla yürütülür.

Eğitiminiz devam ettiği sürece danışmanlarımız sizi düzenli aralıklarla arayıp, eğitimizin istek ve beklentilerinize uygunluğunu takip ederler, çünkü sizin görüş ve önerileriniz bizim için çok önemlidir. Eğitimlerimize tüm bunları göz önünde bulundurarak yön veriyoruz, böylece eğitiminizden tam verim almanızı hedefliyoruz.

BİREBİR ÖZEL DERS VE GRUP DERSLERİ VERDİĞİMİZ DİLLER:

İNGİLİZCE

ALMANCA

FRANSIZCA

İSPANYOLCA

İTALYANCA

RUSÇA

ÇİNCE

YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE

Şimdi bilgi almak için: EĞİTİM TALEP FORMU